Współpracujmy

Jeśli tu jesteś to zakładam, że interesujesz się podjęciem współpracy 🙂 Pozwól, że podzielę tę sekcję na trzy części


BIZNES | BIZNES ONLINE | PRODUKTY CYFROWE

Bardzo chętnie porozmawiam z Tobą na temat:

  • Budowania Twojego biznesu online. Kompleksowo, albo częściowo. Współpracuję i doradzam fundacjom, osobom prywatnym i firmom. Obecnie ściśle współpracuję z fundacją z Krakowa, natomiast w większości przypadków pracuję online, ze względu na moje podróże. Po prostu skrobnij mi maila na [email protected] i umówimy się na rozmowę. Odpisuję na wszystkie wiadomości mejlowe.
  • Współpracy na blogu, czyli artykułów sponsorowanych, banerów, testów sprzętu i usług dla biznesu online.
  • Wspólnych webinarów, LIVE, podkastów, postów, wywiadów. Bardzo lubię współpracować z innymi autorami i łączyć siły, aby stworzyć coś fajnego!
  • Współpracy offline: występów na konferencjach, szkoleniach, relacji z wydarzeń. W 2018 występowałam na Blog Poznań Conference oraz TechKlub Cieszyn.

PODRÓŻE | PRACA ZDALNA

Bardzo często jestem w podróży “gdzieś”, więc jeśli chcesz zrobić jakąś fajną akcję podróżniczą (a jeszcze lepiej, na temat podróży połączonej z pracą zdalną i biznesem online) skrobnij mi maila na [email protected]

Chętnie podam Ci grafik moich zaplanowanych podróży, albo kreatywny pomysł na wspólne działania. W 2018 pojechałam na roadtrip po Europie we współpracy z firmą wypożyczającą kampery i vany.


ZAPLANOWANE DZIAŁANIA 2019

Budowa kursów online, doradztwo kolejnym instytucjom, e-konsultacje, mentoring, rozbudowa studia nagraniowego, wsparcie techniczne klientów

Uruchomienie podkastu z gośćmi, który porusza tematy biznesu online, cyfrowego nomadyzmu, rozwoju osobistego, promocji w sieci.

Podróż do Hiszpanii i Portugalii (marzec 2019)

Podróż do Kijowa i Czarnobyla i nagrywanie filmu edukacyjnego. Sponsorowana przez Google, w ramach projektu YouTube EDU.

Kampania z miejscami przystosowanymi dla rodzin pracujących zdalnie.


MASZ POMYSŁ? IDEĘ? A MOŻE NIE DO KOŃCA WIESZ, CZEGO CHCESZ?

Napisz, uwielbiam kreatywne rozwiązania i nieszablonowe projekty!

Jedna uwaga: zawsze piszę prawdę, nie podejmuję się współprac wątpliwych etycznie / moralnie.

Dziękuję Ci za Twoją uwagę!

Karolina Valim